Aslanım

İşletmemiz Hakkında

Müdavimlerimizin Buluşma Noktası

Hakkımızda

 

 • Ünü Camiaları Aşan Bir Adres: Aslanım


  Fikret Görmek tarafından 2002 yılında açılan Aslanım, o tarihten beri, her ne kadar ismi nedeniyle belli bir camia tarafından sahiplenilse de sporla ilgilenen, ilgilenmeyen herkesin vazgeçilmez adresi olarak Nevizade’deki yerini koruyor.

  Personeli ve verdikleri hizmet kalitesi nedeniyle oldukça geniş bir kitleye hitap eden Aslanım, Nevizade’nin en ferah ve geniş mekanı olarak üç yüz, üç yüz elli kişiyi aynı anda rahatça ağırlayabiliyor.

  Giriş katı dışında üç katı bulunan mekanın terası kış mevsiminde de kullanılabiliyor.

  Ayrıca canlı müzik meraklılarını da unutmayan Aslanım’ın ikinci katında, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri canlı müzik yapılıyor.

  Hamburgerden çoban kavurmaya kadar geniş bir menüsü bulunan Aslanım’da en çok biranın yanında tercih edilen aperatifler servis ediliyor.

  Haftanın her günü sabah 10.00’dan gece 04.00’a kadar açık olan mekanda bira dışında yerli ve yabancı her türlü içki ve kokteyller de bulunuyor.

  30’luk biranın 7 TL’ye satıldığı Aslanım’da 50’lik bira 9 TL, 70’lik bira ise 12 TL.

  Nezih bir mekanda rahatça sohbet edip, kaliteli eğlencenin tadını çıkarmak isteyenlerin mekanı olan Aslanım’ın Nevizade sokağından kopmak istemeyenler için sokakta masaları da bulunuyor.


  Adres: Balık Pazarı Nevizade Sokak No: 14 Beyoğlu

  İletişim - Rezervasyon: 0212 245 67 18